Hürriyet Vefat İlanı, Vefat İlanı Vermek

    Vefat ilan birimimize ulaşarak gazeteye sosyal ilan statüsünde yer alan tüm ilanları verebilirsiniz. Hürriyete vefat ilanı vermek için irtibat numaralarımızdan iletişim kurabilir. Mesai saatleri dışında ise mobil numaralardan nöbetçi vefat ilanıbirimimize ulaşarak ilan verebilirsiniz. 

   İstanbul, Ankara baskılarımız daha geç saatlerde basıldığı için bu baskılara geç saatlerde dahi ilan yetiştirebilme imkanımız olmaktadır. Diğer baskılar ise erken baskıya geçtikleri için bu baskılara verilecek ilanlarda mümkün olduğunca erken ilan verme talebinde bulunup gazetede yer rezerve etmelisiniz. İlan servisimize ulaşarak vefat ilanı babında ki tüm sosyal ilanları gazetemize ilan olarak verebilirsiniz.

   Vefat ilanları yayınlandığı baskı bölgesine ve ilan ebadına göre ücretlendirilmekte ödemeler ise kredi kartı yada banka havalesi ile ilan yayınlanmadan önce yapılmaktadır. 

 
 

VEFAT İLANI

   Gazetelerin sosyal ilan sayfalarında yayınlanan bu tip ilanlar, Hayatını kaybeden kişinin ardından verilir, merhum yada merhumenin cenaze namazını, defnedileceği mezarlığı ve sevenlerinin üzüntülerini bildirdikleri ilanlardır. Vefat ilanlarının genel amacı duyurudur, kişinin hayatını kaybettiğini yakınlarına, dost ve akrabalarına duyurmak amacı taşır. Günün 24 saati hizmet veren ilan servisimize ulaşarak vefat ilanı vermek taleplerinizi iletebilirsiniz. 
 
ÖLÜM İLANI

  Ölüm ilanı hayatını kaybeden kişinin ardından verilen ilanlardır. Vefat ilanının diğer isimi de ölüm ilanı olarak bilinmektedir. Detaylı bilgi için vefat ilanı kısmını okuyabilirsiniz.
 
 
TAZİYE İLANI ve BAŞSAĞLIĞI

    Sosyal ilan niteliğinde yer alan bu ilanlar ilgili gazetenin vefat ilanı yada sosyal ilan sayfalarında (Genelde ekonomi sayfalarından sonra gelen sayfalarda) yayınlanmaktadır. Taziye ilanı ve Başsağlığı ilanı aynı anlamı taşımaktadır. Hayatını kaybeden kişinin yakınlarına duyduğunuz üzüntüyü iletmek ve Taziye - Başsağlığı mesajları vermek için duyuru niteliği taşıyan ilanlardır. 
 
ÖLÜM İLANI

    Vefat eden kişinin arkasından verilen bu ilanlar vefat yada ölüm ilanı olarak bilinir. Hürriyet gazetesinin sosyal ilanlar olarak bilinen sayfalarında (genellikle ekonomi sayfalarından sonra gelen sayfalardır.) yayınlanmaktadır. Ölüm ilanı vermek için ilan servisimizi günün 24 saati bir telefonla arayıp ilan verme taleplerinizi iletebilir bilgi alabilirsiniz. Hürriyet ölüm ilanı, fiyatları ilanın sayfada kapladığı alana göre ve ilanın yayınlanacağı baskı bölgesine göre fiyatlandırılmaktadır.   
    Hürriyete ölüm ilanı vermek, ölüm ilanlarının tasarımlarını ve gazetede çıkacak ilan örneğini görmek iççin ilk önce ilan metninizi hazırlayıp ilan merkezimize mail atmanız gerekmektedir. Çok acil durumlarınızda mail atılamayacak durumlarda 7/24 destek telefonlarımızdan ilan merkezimize ulaşarak ilanınızı yazdırabilirsiniz. Mail attıktan sonra ilanınıza istinaden bir çalışma yapılacak ve ilanınızın gazetede görünecek son şekli size mail olarak gönderilecektir. Sizde ilanınızı kontrol ederek ilgili yerlerinde bir düzeltme içeriyorsa onları tekrar mail olarak bildirip düzeltme talebinde bulunabilirsiniz. Düzeltme yoksa ilanın yayınlanması uygundur şeklinde bir mail atarak ilanınızı işleme aldırabilirsiniz. 

    Ölüm ilanı saatleri genelde tüm Türkiye baskısında saat:13:00, Ankara, İstanbul baskılarında  saat 19:00 da son bulmasına rağmen matbaamızın baskıya geçmemiş olmadığı durumlarda 23:00 a kadar ilan yetiştirebilme imkanları olmaktadır. Bu yüzden ilanlarınız için hızlı olup ilan destek birimimizle irtibat kurmanız yerinde olacaktır.  

    İlan ödemeleri için kredi kartı yada çeşitli bankalarda bulunan banka hesaplarımıza havale yada eft yapabilirsiniz. Bu sayede ödemeleriniz için bir telefon yeterli olmaktadır. Telefonla tüm ilanlarınızı ilan birimimize verebilmektesiniz. 


Vefat, Başsağlığı, Mevlit, Anma, Doktora Teşekkür, Doğum vb. duyuru nitelikli ilanlardır. Sosyal   ilan vermek için Sosyal ilan butonuna tıklayınız.  Açılan sayfa üzerindeki Sosyal İlan Formu’nu doldururken özellikle aşağıdaki hususlara dikkat ediniz..
 
1- İlan türünü seçiniz.
2- İlanın yayınlanacağı baskı bölgesini seçiniz.
3- İlan ölçüsünü yazınız.
4- Yayın tarihini yazınız.
5- İlan metnini yazınız. 
6- Müşteri bilgilerini mutlaka eksiksiz doldurunuz.
Ertesi gün Türkiye baskısı ilanlarınızı saat 13,00e, İstanbul baskısı ilanlarınızı saat 17.00ye kadar mutlaka telefon faks veya e-mail ile bildiriniz. İlan ölçüsüne göre gazetelerde yapacağımız  sayfa rezervasyonu muhtemel erken baskı veya olabilecek aksamaları önleyecektir.
 
Sosyal İlan Formunuz bize ulaştığında grafik/tasarım departmanımızca kısa sürede tasarımı yapılarak baskı şeklini görebileceğiniz formatta adresinize faks veya e-mail ile gönderilecektir. İstediğinizişinizi tamamlayacaklardır. 
 

İlan Vermek İçin


logo
Çağrı Merkezi  444 31 32
İstanbul Avrp
İstanbul And
Ankara
Antalya
Bursa
İzmir 
Mobil 


İlanınızı whatsapp aracılığı ile bize ulaştırarak ilan verebilirsiniz.
Bu hat sadece ilan vermek için kullanılabilir.