Hürriyet Teşekkür İlanı, Hürriyete Teşekkür İlanı Vermek

TEŞEKKÜR İLANI ve DOKTORA TEŞEKKÜR İLANI

 

    Teşekkür ilanı: Genelde gazetelerin sosyal ilan bölümlerinde yayınlanana bu ilanlar çerçeveli olarak tasarlanan, kişiye yada kuruluşa teşekkür amacı taşıyan ilanlardır. Teşekkür ilanı çerçeveli olarak yayınlandığı için gazetede kapladığı alana göre ücretlendirilmekte ve fiyatları baskı bölgelerine göre farklılık göstermektedir.

     Teşekkür ilanı vermek: İlk önce ilan metninizi oluşturup bize mail  veya faks yolu ile ulaştırmanız gerekmektedir. Daha sonra ilan servisimiz sizin için dikkat çekici ücretsiz güzel bir tasarım yaparak ilanınızın son şeklini size mail yada faks ile ulaştırarak sizden onay alacaktır. Onayınızı verdikten sonra ödemenizi kredi kartı yada banka havalesi ile yaparak ilanınızın belirttiğiniz gazetede çıkmasını sağlayabilirsiniz. 

    Doktora Teşekkür ilanı: Genelde hastanın ameliyatına giren başarılı operasyonlar yapan doktorlara, hastane çalışanlarına ve hastaneye teşekkür etmek amacı ile verilen ilanlardır. Bu ilanlar hem doktorunuzun prestijini arttıracak hem güzel bir hediye vermiş olacaksınız hemde teşekkür etmek amacı taşıyacaktır. Bu ilanlar doktorlara teşekkür etmek amacı ile verilebilecek en güzel hediyedir. 

    Vefat ve Teşekkür İlanı: Hayatını kaybeden kişinin cenazesinden sonra verilen ilanlardır. Bu ilanlar hem vefat eden kişiyi akrabalarına yakınlarına duyurmak hemde cenazeye katılan, merhumun ailesine bu acı gününde destek olanlara teşekkür etmek amacı taşıyan ilanlardır. 

İlan Vermek İçin


logo
Çağrı Merkezi  444 31 32
İstanbul Avrp
İstanbul And
Ankara
Antalya
Bursa
İzmir 
Mobil 


İlanınızı whatsapp aracılığı ile bize ulaştırarak ilan verebilirsiniz.
Bu hat sadece ilan vermek için kullanılabilir.