HÜRRİYET İŞ İLANLARI;

   Hürriyet gazetesinde yayınlanan iş ilanları sitemizin bazı bölümlerinde yer almaktadır. Gazetede yayınlanmak üzere iş ilanı vermek için servisimizi arayabilir, ilanınızı yazdırarak veya mail atarak ilanınızın ertesi gün yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. İş ilanları kategoriye göre başlıklar halinde yer almaktadır. Mesela Muhasebeci, Müşteri temsilcisi, İş arayanlar, Sağlık, Pazarlama satış gibi başlıklar altında alakalı bölümler mevcudiyetinde barınmaktadır.

   İş ilanları gazeteden gazeteye sonuç verdiği bir gerçektir. Bazı aranan personel'i x gazetede bazı personelleride y gazetede bulabilirsiniz. Örnek olarak açıklamak gerekirse, Hürriyet gazetesi Mimar Mühendis, Sağlık, İş arayanlar veb ilanlarda etkilidir. Sabah gazetesi ; Pazarlama satış, Tekstil konfeksiyon elemanı, Güvenlik vb ilanlarda Posta gazetesi genel anlamda Genç kesime hitabından dolayı ve ülkemiz şartlarında genç nüfusunun büyük kısmı işsiz olduğu için birçok iş kolunda posta gazetesi sonuç vermektedir.
     
   Çeşitli gazetelerde değişik ve müşterinin yüzünü güldüren kampanyalar söz konusudur. 2 günlük ilanınıza 3 gün veya 4 gün'de ücretsiz yayın hakkı vererek 2 günlük ücret karşılığında ilanınız 5 - 6 gün yayınlanmış olur. Daha çok başvuru, ve daha çok alternatif kazanmış olursunuz. Tabiki buda Ulusal gazeteler tarafından destek amaçlı yapılan promosyondur.
 
gazete iş ilanları okuyan personel

Yukardaki resimdede görüldüğü gibi gazetede yayınlanan iş ilanlarını okuyarak iş bulmaya çalışan gencimiz fotolanmıştır.
Hürriyet gazetesi yetkili ajansları üzerinden ilan almaktadır.
Bu web sitesi Hürriyet gazetesinin yetkili ajansı olan Erka Seri İlan Reklam Hizmetlerine aittir. Yetki belgesi için tıklayınız.
Copyright © 2005 Hürriyet İlan - www.hurriyetgazetesiilanver.com