Hürriyet Seri İlanlar

hürriyet seri ilanlar

 Gazete okurlarının  ucuz, hızlı ve pratik ilan ihtiyacı ile başlayan,  çeşitli sektör başlıkları altında devam eden günlük yayınlanan ilanlardır. 
 
Seri ilan vermek istediğiniz gazete isminin hemen altındaki seri ilan butonuna tıklayınız. 
 
   Açılan sayfa üzerindeki Seri İlan Formu’nu doldururken aşağıdaki hususlara dikkat ediniz.
 
1- İlanın yayınlanmasını istediğiniz sütunu (Eleman, Emlak, Vasıta) seçiniz.
 
2- İlanın yayınlanacağı bölgeyi (Türkiye geneli, İstanbul, Ankara...) seçiniz.
 
3- Yayın günlerini işaretleyiniz.
 
4- İlan metnini yazarken hesaplamanın kelime adedine göre yapılacağını unutmayın. Gereksiz kullanılan her bir kelime ve rakam gurubu  artı bir maliyettir. Bu maliyeti düşük tutmanızı öneririz. İlan metni içinde kelime veya rakamdan sonra mutlaka bir boşluk bırakınız. M2, KM. gibi alan ve ölçü birimleri yazarken boşluk yerine nokta koyunuz. Telefon numaralarını yazarken birleşik veya boşluk aralarına noktalama işareti kullanınız.
 
5- İlan verenle ilgili iletişim bilgilerini mutlaka eksiksiz doldurunuz. Faturanız bu bilgilere istinaden kesilmekte ve adresinize posta yolu ile gönderilmektedir.
 
6- İlanınız eğer yayınlanacağı gazetenin uyguladığı promosyona uygun ise operatörlerimiz bu konuda sizi bilgilendirecektir.
 
Seri İlan Formunuz bize ulaştığında operatörlerimiz ilanınız ile ilgili değerlendirmeyi yaparak size tekrar dönüş yaparlar

 


 
İLAN FORMU
 
   Hürriyet İlan Vermek

hürriyet ilan vefat ilanı, teşekkür ilanı
 

     Reklamlarınızı, tanıtımlarınızı, kiralık ve satılık ilanlarınızı ve her türlü ilanlarda hürriyet gazetesine ilan vererek etkili geri dönüşler alabilirsiniz. Reklamlarınızın amacına ulaşması için tercih edilecek gazetelerin başında hürriyet gazetesi gelmektedir. Hürriyet Seri ilan sayfaları tüm Türkiyede çok büyük ilgi ile takip edilmekte ve seri ilan sayfaları dolu dolu çıkmaktadır. 

   Hürriyete vereceğiniz seri ilanlar olarak bilinen küçük ilanlar gazetenin bölge eki varsa bu ekte eğer o bölgede baskı eki yoksa gazetenin kendi içerisinde çıkmaktadır. Sosyal ilanlar olarak bilinen vefat ilanı, anma, taziye, başsağlığı, teşekkür, kutlama gibi ilanlar ise ana gazetede genelde ekonomi sayfalarından sonraki sayfalarda yer almaktadır. İnsan kaynakları ilanları ise hürriyet gazetesinin pazar günü yayınlan Hürriyet İK ekinde yer almaktadır. 

     Gazetemiz 5 farklı baskı bölgesinde basılıp ilan geçiş saatleri bölgelere göre değişmektedir. Bazı baskı bölgelerindeki matbaalarımız erken baskı yapmakta bazıları ise geç baskıya girmektedirler. İstanbul ilan ve Ankara ilan baskılarımız genelde 17:00 civarlarında son bulmakta diğer bölgeler ise saat 13:00 da son bulmaktadır. Bu yüzden ilanlarınızı mümkün olan en kısa zamanda ilan servisimize ulaştırıp ödemelerinizi yapınız. Bazı istisnai durumlarda özellikle sosyal ilanlarda gazete baskıya geçmediyse ilanlar daha geç saatlerde de yetiştirilebilmektedir. 

     Web sayfamız üzerinden ilan istek ve taleplerinizi müşteri temsilcilerimize ulaştırıp ilan verebilirsiniz. İlanlarınızı online formlarımız üzerinden geçebilir yada telefonla müşteri temsilcilerimize ulaşarak Hürriyet gazetesi seri ilan sayfalarında yer alan küçük ilan bölümlerine ilan verebilirsiniz. Küçük ilanlar kelime başına göre ücretlendirilmekte ve ücretsiz kampanyaları ile sizin yayınladığınız günlere ekstra olarak bizde ilanınızı ücretsiz yayınlamaktayız. 

     Müşteri temsilcilerimize ulaşarak çok acil durumlarınızda 7/24 Hizmet veren sosyal ilan servisimiz Vefat İlanı, Anma İlanı, Teşekkür İlanı gibi acil ilanlarda 24 saat değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Mesai saatleri dışında mobil iletişim numaralarımızdan ulaşarak ilanlarınızı kolay ve hızlı bir şekilde verebilirsiniz.

      İlan servisimiz hürriyet gazetesinin tam yetkili ilan servisi olduğu için güvenle ilan verebilirsiniz. Dilerseniz yetki belgemizi inceleyebilirsiniz. Yetki belgesi için tıklayınız.
  Hürriyet Gazetesi ilan ver


 Hürriyet gazetesi ilan ver sitemiz yeni yüzü ile sonunda hizmetinizde, sitemiz hürriyet gazetesi yetkili ilan reklam ajansıdır. Hürriyet gazetesine ilanlarınızı kolay hızlı güvenilir bir şekilde vermek ilanınızı doğru yer ve zamanda yayınlatarak zaman ve paranızdan tasarruf edebilirsiniz.

 Hürriyete ilan verirken seri ilanlar, insan kaynakları ik ilanı, kayıp kimlik ilanı, sosyal ilanlar olan ölüm vefat,  anma, başsağlığı, acı kaybımız ve firmanızı yada ürününüzü tanıtacak ilanlarınızı yani ticari reklamları, deneyimli kadromuzdan faydalanarak kolayca verebilirsiniz.

 Yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi bizi diğer firmalardan ayırt edici bir çok özelliğide katmıştır. İddaa ediyoruz en hızlı tasarım, fiyat sunumu, doğru yer ve zamanında ilanların yayınlanmasının yanı sıra firma avantajları da eklenince Hürriyet gazetesindeki ilanlardan sonuç almanız kaçınılmaz olmaktadır.


HÜRRİYET İLAN VERMEK

HÜRRİYET İLAN VERMEK

HÜRRİYET SERİ İLAN

Seri ilan :
 Bu ilanlar halk arasında küçük ilan olarak bilinmektedir. Hürriyet gazetesi seri ilanlarda oldukça başarılı bir gazetedir. Seri ilanları Türkiye'de sayfalarca çıkan tek gazetedir. Bu yüzden insanlar hürriyet gazetesinin seri ilanları sayesinde arabalarını, evlerini, arsalarını, eşyalarını satmakta, almakta ayrıca iş bulmakta, eleman ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

     İnsanlar dolu dolu seri ilan sayfalarının çıktığını bildikleri için yatırım yapmak istediklerinde hürriyet gazetesinin seri ilan bölümlerini takip etmekte, kiralık arayanlar hürriyet kiralık sütununu takip etmektedir. Hürriyet seri ilanlar oldukça başarılı olduğu için ilanlarınızı hürriyete vermek akıllıca olacaktır. 


HÜRRİYET VEFAT İLANI

Vefat ilanı : Hürriyet gazetesi şüpesiz ki en çok vefat ilanlarının yayınlandığı tek gazetedir. Diğer gazetelerde tek tük çıkan vefat ilan sayfaları hürriyet vefat ilanı sayfalarında sayfalarca çıkmaktadır. Yakınlarınıza ulaşmak, vefat, anma, cenaze, ölüm ve teşekkür gibi mesajları iletip bilgilendirmek amacı ile gazetemize ilan verebilirsiniz. 

       Hürriyete vefat ilanı vermek için; ilan servisimizi iletişim numaralarımızdan aramanız, mesai saatleri dışında 7/24 mobil hizmet sunan mobil telefonlarımızdan aramanız yeterli olacaktır. Müşteri temsilcimiz gerekli bilgileri size aktararak kolayca ilan vermenizi sağlayacaktır. Bu acılı gününüzde size müşteri temsilcilerimiz yardımcı yardımcı olacaktır.

Hürriyet gazetesi yetkili ajansları üzerinden ilan almaktadır.
Bu web sitesi Hürriyet gazetesinin yetkili ajansı olan Erka Seri İlan Reklam Hizmetlerine aittir. Yetki belgesi için tıklayınız.
Copyright © 2005 Hürriyet İlan - www.hurriyetgazetesiilanver.com