Hürriyet İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Çukurova Ve Türkiye Baskıları İlan

HÜRRİYET İSTANBUL İLAN;
        İstanbul hürriyet gazetesi ilan, Hürriyet gazetesine istanbul baskısında yayınlanmak üzere ilan vermek için Anadolu veya Avrupa yakası servisimizi arayabilirsiniz. Bilindiği gibi İstanbul'ilimizin en etkili iln ve reklam gazetesi diğer iller ve tüm Türkiye'de olduğu gibi Hürriyet gazetesidir. Özellikle reklem vereni düşünerek yayınlatılan seri ilanlar küçük ama etkili, ekonomik ve alıcıyı, satıcıyı bir araya getiren en etkili reklamlardır.

 İSTANBUL GENELİ İLAN; 
       İstanbul genelinde verilen ilanlar hangi semtlerde yayınlanır ? Anadolu ve Avrupada her iki yakada'da yayınlanırmı ? Diye birçok soru alıyoruz. Şu şekilde yazarak belirtelim İstanbul baskısında çıkmak üzere verilen ilanlar aşağıdaki semtlerde'de yayın olmaktadır.
 
 İSTANBUL ŞEHİR BASKISI;
       İSTANBUL ŞEHİR BASKISINA VERİLEN İLANLARIN YAYINLANMIŞ OLDUĞU SEMTLER; Acıbadem, Adalar, Adatepe ,Ağva, Aksaray, Alemdağ, Alibeyköy, Altıntepe, Altunizade, Anadolu Hisarı, Arnavutköy, Ataköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bağlarbaşı, Bahariye, Bahçelievler, Bahçeşehir, Bakırköy, Bayramoğlu, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Beyazı, Beykoz, Beylerbeyi, Beylikdüzü, Beyoğlu, Bostancı, Burgaz Ada, Büyükada, Büyükbakkalköy, Büyükçekmece, Büyükdere, Caddebostan, Cağaloğlu, Cevizli, Cihangir, Çağlayan, Çamlıca, Çapa, Çatalca, Çavuşbaşı, Çekmeköy, Çeliktepe, Çengelköy semtlerinde yayın olmaktadır.


İSTANBUL TAŞRA BASKISI;
         İstanbul iline yakın çevre illerde yayınlanmasını istediğiniz seri ilanlarda çevre iller olarak adlandırılan ilanlar aşağıdaki şehirlerde yayınlanmaktadır.  Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Kocaeli, Düzce, Yalova, Sakarya, Bursa, Bilecik, Kütahya, Zonguldak, Bolu

         Hürriyet gazetesi Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet vermekte olan servisimiz Hürriyet gazetesinin yetki vermiş olduğu yetkili ve tam resmi ajansıdır. İstanbul baskısında yayınlanmak üzere tüm seri ilan, çerçeveli ilan, vefat, anma, teşekkür, başsağlığı, Doktora teşekkür, reklam ve tüm ilanlarınızı ekonomik ve güvenilir kadromuz aracılığı ile verebilirsiniz.
 

İlan Vermek İçin


logo
Çağrı Merkezi  444 31 32
İstanbul Avrp
İstanbul And
Ankara
Antalya
Bursa
İzmir 
Mobil 


İlanınızı whatsapp aracılığı ile bize ulaştırarak ilan verebilirsiniz.
Bu hat sadece ilan vermek için kullanılabilir.