Hakkımızda

Erka Seri İlan Reklam Hizmetleri Ltd. Şti 2001 yılından itibaren siz değerli dost ve müşterilerimize Karanfil sok 18/14 Kızılay Ankara adresinden ulaşıyor ve en çağdaş imkan ve olanaklar ile Türkiye genelindeki tüm gazete ve dergilerin reklam ilan kısımlarına zamanında, titizlikle , eksiksiz , ilkeli çalışma anlayışımız ile verilen ilanları elektronik ortamda ilgili düzenleyerek gazete ve dergilere ulaştırmaktadır.

    İlerleyen zaman ve koşullarda teknolojinin gelişmesine paralel olarak daha önceden uygulanan sistemlere internet ve bilişimin gelmesi ile reklam sektörü de hareketlenmiş ve hız kazanmıştır.Çağın gerektirdiği bilgi birikimine sahip olan firmamız artık bölgesel çalışmadan daha ziyade internet ortamında tüm Türkiye gazetelerine ulaşabilecek ve reklam verecek pozisyona gelmiş bulunmaktadır. 
 
Vizyonumuz ve uğraş alanımız sadece Gazete seri ilan ve Gazete ile ilgili tüm reklam işleri olmaktadır.
 
İlanın küçüğü yada büyüğü olmaz ilkesinden hareket ile her ilanın bir önem derecesi olduğunu düşünmekteyiz.
 
Sitelerimiz üzerinden verilecek her türlü ilan en yetkili personel tarafından dizgilenir ve ilan aşamasının başlangıcından sonuna kadar her türlü bilgi dönüşü müşteriye yapılarak bilgilendirilmektedir.
 
Sitemizi ve firmamızı güvenle kullanabilir dost ve müşterilerinize güvenle önerebilirsiniz.
 
 

ERKA SERİ İLAN REKLAM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ

Uğur Karayünlü &  Erdal Karayünlü
 

İlan Vermek İçin


logo
Çağrı Merkezi  444 31 32
İstanbul Avrp
İstanbul And
Ankara
Antalya
Bursa
İzmir 
Mobil 


İlanınızı whatsapp aracılığı ile bize ulaştırarak ilan verebilirsiniz.
Bu hat sadece ilan vermek için kullanılabilir.